Питання утеплення приміщення стоїть зараз на порядку денному більшості українців. Утеплити стелю, стіни, підлогу свого житла – завдання, яке треба вирішувати, і чим швидше, тим краще.
Ми пропонуємо не дорогу теплоізоляцію з мінеральної вати за доступною ціною (80 грн\м.куб)! Ми виробники теплоізоляційних циліндрів для труб з базальтового волокна (мінеральної вати) і у нас в процесі виробництва є відхід - обріз. Для зручності клієнта ми її упаковуємо у великі поліетиленові мішки, в яких зручно транспортувати та переносити теплоізоляцію. Є подрібнена мінвата у вигляді вати, яку зручно засипати у будь-які порожнини. Вартість 150 грн\куб.
Матеріал - мінеральна вата найвищої якості - ІЗОВОЛ СТ (75 кг\м.куб) - будівельна теплоізоляція. Застосовується для утеплення дахів, підлог під лагами як мінвата, що вільно лежить. Чи не палива, дозволена до застосування санітарними службами, паропропускна, вологопоглинання 2%, миші не їдять.
Найближча альтернатива - рулонна теплоізоляція Ізовер щільністю 11 кг\м.куб у перерахунку на кубічний метр обійдеться 450-500 грн\м.куб.
Наша дешева теплоізоляція також підійде для утеплення стін вентильованих фасадів із застосуванням облицювального матеріалу: сайдинг, профнастил.
Телефонувати 097-418-12-46 Сергій