Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Котли твердопаливні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Популярність твердопаливних котлів в Україні.

Твердопаливні котли користуються все більшою популярністю в нашій країні, і це зумовлено кількома причинами. Вартість електроенергії та газу постійно зростає, і немає перспектив на зниження цін на ці традиційні види палива. Опалення твердопаливними котлами є більш економічним, ніж опалення газовими або електричними, але потребує серйозних капітальних витрат. Вартість котла на твердому паливі (вугільний котел, дров'яний котел або брикетний котел, котел на щіпці, котел на пелеті) - лише частина витрат. Обв'язка котла на твердому паливі, димохід також коштують не дешево.

 

Асортимент твердопаливних котлів в нашому інтернет-магазині.

У даному розділі представлені твердопаливні напільні котли водяного опалення вітчизняного та імпортного виробництва.

Види твердопаливних котлів.

Котли твердопаливні принципово поділяються на енергозалежні (потребують підключення електроенергії) та без використання електрики. Топки чавунні та сталеві. За видом основного палива поділяються на висококалорійні (вугілля, кокс) та низькокалорійне паливо (дрова, пелети...). Є повністю автоматизовані (все керування, регулювання, програмування, подача палива), частково автоматизовані (паливо потрібно завантажувати самому). Конструкція твердопаливного котла проста або багатоканальний теплообмінник, заповнений водою.

Характеристика площі теплообмінника котла на дровах або котла на вугіллі є важливою характеристикою. Чим більше площа теплообміну, тим краще. Сучасні котли "борються" між собою за такими параметрами: КПД (складний параметр, залежний часто від якості палива), розмір топки (чим більше, тим зручніше, менше кількість разів завантажувати), автоматизація горіння за заданим параметром.

Вибір твердопаливного котла.

Вибір твердопаливного котла зводиться до визначення потрібної потужності, вибору основного виду використовуваного палива. Ми маємо досвід проектування котлів на твердому паливі, досвід установки та експлуатації. Ми готові поділитися своїми знаннями. Звертайтеся до інтернет-магазину "Гідротерм". Телефонуйте 096-37-99-802.

Купити твердопаливний котел.

Вибрати та купити твердопаливний котел - це ще не все. Вам потрібно передбачити монтаж димоходу, правильно змонтувати та "обв'язати" котел на твердому паливі, що буде гарантією правильної та тривалої експлуатації даного обладнання. Це все обладнання і комплектуючи є в нашому магазині за адресою Кривий Ріг, вул. Старовокзальна 4А/1 (Гданцівка, Центрально-Міський район)

Доставка твердопаливного котла по Україні.

Відправляємо по всій Україні зі свого складу та складів офіційних виробників опалюлювального обладнання. Достака 1-2 дні.

Вгору