Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Засувки Баттерфляй

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Клапан "Батерфляй" - Поворотний Затвор

Усі ці назви використовуються для опису одного й того ж популярного типу клапана. Його основна особливість - це форма затвора, схожа на метелика, і англійською мовою вона називається "butterfly," що означає метелик. Затвор відкривається та закривається за допомогою ручки. У великих діаметрах можуть використовуватися коробки передач (редуктори) та електродвигуни. Більшість моделей передбачають наявність спеціального майданчика для монтажу пневмоприводу або електроприводу для автоматизації процесів без участі людини. Цей винахід є дуже зручним і знайшов своє застосування у всіх галузях завдяки дуже обмеженій монтажній відстані, що дозволяє заощаджувати місце в обмеженому просторі. Легкість монтажу та обслуговування також додали популярності серед монтажників та обслуговуючого персоналу.

Особливості клапана "Батерфляй"

Клапан "Батерфляй" не потребує додаткових ущільнюючих прокладок, оскільки ущільнювач затвора виступає за межі самого затвора і контактує з фланцями, забезпечуючи герметичність стику. Додаткові прокладки не потрібні. Залежно від матеріалу ущільнення, клапан "Батерфляй" може бути використаний для широкого спектру середовищ:

  • вода (питна, стічна, гаряча, морська);
  • пар, газ, повітря, пропіленгліколь;
  • нафтопродукти, олія, бензин;
  • молоко, сироватка, сиропи;
  • інші нейтральні та слабо агресивні середовища.

Монтаж може бути виконаний як в горизонтальному, так і в вертикальному положенні. Деякі організації використовують цей тип клапана в системах стічних вод з можливістю включення домішок та сміття. Однак слід ретельно ознайомитися з інструкцією від виробника під час монтажу та експлуатації.

Клапани "Батерфляй" експлуатуються при номінальному тиску 10 або 16 бар. При більшому тиску не можна гарантувати 100% герметичність. Температурний діапазон залежить від матеріалу ущільнення і може сягати до 180 градусів. Корпус затвора "Батерфляй" може бути виготовлений з чавуну або нержавіючої сталі. Вартість виробу з нержавіючої сталі, очевидно, вища, ніж з чавуну, тому вона виправдана лише в умовах харчової промисловості або в агресивних середовищах, де важливо використовувати дорогоцінний матеріал.

Види ущільнювачів для клапана "Батерфляй"

Ущільнення постачаються в комплекті і не потребують додаткових витрат. Деякі торгові марки також надають можливість придбати додаткові ущільнення для клапана "Батерфляй." Залежно від конкретної ситуації, вам можуть бути корисні наступні види ущільнювачів:

  • Синтетична гума EPDM: Використовується для роботи з водою, повітрям та парою. Не рекомендується використовувати з середовищами, в яких є маленькі домішки, які можуть пошкодити ущільнювач.
  • Фторопласт PTFE: Застосовується в хімічній промисловості. Цей матеріал має підвищену стійкість і застосовується з концентрованими лугами, кислотами та іншими агресивними речовинами.
  • Натуральний каучук NBR: Може бути використаний для транспортування газу, бензину, олії та агресивних стічних вод. Максимальна температура - 110°C, максимальний тиск - 16 МПа. Представлений під торговими марками Ayvaz, Genebre, Zetkama та іншими.
  • Силіконова гума VMQ: Використовується в клапанах "Батерфляй" з корпусом з нержавіючої сталі. Цей ущільнювач підходить для роботи з такими середовищами, як молоко, сироп, алкоголь, пиво та інші харчові рідини.

Переваги Використання Засувок "Баттерфляй"

Простота монтажу, експлуатації та обслуговування робить застосування цього типу сантехнічного обладнання надзвичайно популярним. До числа його переваг можна віднести:

- невелику вагу у порівнянні з аналогічними засувками із сталі або чавуна;

- легкість монтажу та висока ремонтопридатність, що роблять цей тип засувок зручними для експлуататорів;

- бездоганну роботу у всіх положеннях, що надає проектувальнику свободу в застосуванні;

- номенклатуру номінального діаметру від 25 мм до 600 мм, що відповідає будь-яким потребам у розмірах;

- широкий діапазон застосування при температурних режимах до 200 градусів;

- мінімальні монтажні габаритні розміри, які знімають безліч обмежень, що стосуються класичних фланцевих засувок.

Монтаж Засувки "Батерфляй"

Існує деяка особливість монтажу такого типу засувок, такі як:

- необхідність паралельності фланців, між якими буде встановлена засувка;

- не можна зусиллям і тертям встановлювати засувку "Батерфляй" між фланцями, що може пошкодити герметизуючу поверхню;

- затягування болтів під час монтажу повинно виконуватися тільки при відкритому затворі. Детальніше інформацію щодо правильного монтажу та установки засувки "Батерфляй" можна знайти в цій статті.

Придбати Засувки "Баттерфляй" в Києві

ТОВ "Гідротерм" є офіційним представником відомих брендів, таких як Ayvaz, Genebre, Zetkama, Vitech, TIS. Ці компанії відомі своєю високою якістю на європейському ринку засувок і регуляторів. Широкий асортимент моделей і розмірів на офіційному веб-сайті дозволить вам знайти оптимальний варіант для вашого завдання з мінімальними витратами і надійними характеристиками експлуатації.

Досвідчені інженери завжди готові допомогти вам в обранні і обробці замовлення якомога швидше. Більшість товарів готові до отримання або відправки вже наступного дня. У випадку відсутності конкретної позиції на нашому складі, ми пропонуємо вам альтернативи з аналогічними характеристиками і завжди готові надати професійну підтримку. Купуючи у офіційного дилера, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника, інструкції з монтажу та експлуатації, а також доступ до фахівців нашої компанії. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

 

Виберіть Клапан "Batterfly"

Для правильного вибору клапана вам потрібно відповісти на кілька запитань, таких як:

- номінальний діаметр і тиск;

- температура використання та транспортоване середовище.

З нашою допомогою ви знайдете декілька оптимальних варіантів, які відповідають вашим вимогам.

Клапан "Баттерфляй" - це якісне лиття та ущільнювач, графітове покриття диска і ідеально відполірована поверхня, що забезпечує повне прилягання до сідла клапана, і, отже:

- тривалу експлуатацію (мінімальне тертя не зношує сідло);

- повне закриття потоку;

- мінімальний опір при відкриванні/закриванні.

 

Доставка Клапанів "Batterfly"

У нашому асортименті представлені вироби брендів Genebre (Іспанія), Ayvaz (Туреччина), Zetkama (Польща) та багатьох інших завдяки широкому вибору продукції різних розмірів - до 300 мм - на нашому складі. Після оформлення замовлення ви можете отримати товар вже наступного дня (доставка в Київ та передмістя), самостійно взяти його зі складу, або ми доставимо його вам кур'єром. Наші товари завжди якісно упаковуються для безпечної транспортної доставки. Ми надаємо послуги доставки до багатьох міст України, включаючи Полтаву, Одесу, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Херсон, Вінницю, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький.

Вгору