Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Базальтовий утеплювач для труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Теплоізоляція «Циліндр» являє собою циліндри різної товщини і діаметра, виготовлені з теплоізоляційного матеріалу «базальтове волокно» великої щільності (80 кг / м3), без покриття або з покриттям, що має ряд незаперечних переваг перед традиційними утеплювачами (мін.вата, скловата і т .п.) і добре зарекомендував себе в різних умовах експлуатації.

Циліндри мають поздовжній розріз, що забезпечує зручність монтажу і дозволяє неодноразово застосовувати цей вид теплоізоляції без погіршення експлуатаційних властивостей.

Циліндри можуть бути виконані з покриттям алюмінієвою фольгою, склотканиною, склопластиком або іншими покривними матеріалами, які підвищують його зносостійкість.

Виробництво згідно ДСТУ Б В.2.7-235:2010

Сфера застосування цилиндрів з базальтової ваты Basalt-Pipe

Теплоізоляція технологічний трубопроводів різних галузей (в тому числі харчової промисловості), нафто- і газопроводів, труб з перегрітою парою, трубопроводів з негативними температурами, димоходів, газоходів, допускається застосовувати на вибухонебезпечних і хімічно небезпечних виробництвах.

Циліндри і напівциліндри Basalt-Pipe застосовуються для ефективної теплоізоляції трубопроводів різних типів:

• трубопроводи зовнішніх і внутрішніх тепломереж;
• газопроводи;
• технологічні трубопроводи різних галузей промисловості (в тому числі і для харчової);
• трубопроводи будівельних комплексів;
• підприємства ЖКГ, житлове будівництво.

Широке застосування теплоізоляційних циліндрів з мінеральної вати обумовлено універсальними властивостями даного утеплювача. Мінвата є економічним і екологічним матеріалом, стійка до агресивних середовищ, кислот і масел, відрізняється високою вогнестійкістю.

Властивості циліндрів з мінеральної вати Basalt-Pipe

Теплоізоляціонние циліндри для труб відрізняються ефективними експлуатаційними характеристиками, витримують високі робочі температури, міцні та довговічні. Циліндри легко піддаються різанню і інших обробок, прості в монтажі.
Циліндри з мінеральної вати - ефективний матеріал для теплоізоляції.

Циліндри мінераловатні прості відрізняються особливими фізико-механічними властивостями:

• робочі температури експлуатації - до + 700 ° С;
• температура плавлення волокна теплоізоляції - від + 1000 ° С;
• не схильні до дії хімічних елементів (лугів, кислот), а також ультра-фіолетового і електро-магнітного випромінювання;
• прості в монтажі і дуже технологічні при обробці (легко ріжуться навіть побутовим інструментом);
• довговічні і зберігають свої робочі властивості протягом усього терміну експлуатації.

Переваги циліндрів:

Мінераловатний (базальтовий) циліндр і напівциліндр фольгований (каширований алюмінієвою фольгою) має теплової замок (шип-паз), призначений для зручності монтажу, а також усунення містка холоду на лінії роз'єму циліндра, до того ж замок компенсує розширення трубопроводів під час впливу термічних змінних температур.

Циліндри застосовуються для утеплення труб з маленькими діаметрами від 18мм. Теплоізоляційний циліндр, виготовлений з кам'яної вати на основі базальтових порід, без покриття або з негорючих покриттям металізованим листом (окожушка), склотканиною, фольгою або комбінованим матеріалом допускаються для теплової ізоляції обладнання, трубопроводів, резервуарів (в тому числі з нафтою і нафтопродуктами) на вибухонебезпечних і хімічно небезпечних виробництвах, на відкритому повітрі.

Що утеплюємо теплоізоляційними циліндрами:

• Базальтова шкаралупа для утеплення промислових трубопровідних систем;

• Гарячі і холодні труб в системах опалення в цивільному будівництві, а також в Житловому комунальному господарстві, ТЕЦ, теплові пункти, теплотраси, котельні вирізні циліндри .;
• Перегрітий пар, понад 400 градусів-циліндр теплоізоляційний;
• Циліндри для газопроводів;
• Утеплення димових труб і димарів;
• Утеплення воздуховодов;
• Тепло-звукоізоляція напівциліндрами газоходів і ін. Промислового устаткування.
• Утеплення магістралей йде до резервуарів і ємнісного обладнання;

Мінераловатні циліндри (півциліндри теплоізоляційні) мають технічно характеристики відповідні вихідній сировині, тобто однакові властивості базальтового утеплювача. Базальтові циліндри мають вражаючі показники теплоізоляційних характеристик. Виготовляються з природного матеріалу, що означає екологічну безпеку. Теплоізоляційні циліндри це по суті базальтова шкаралупа з кам'яної вати, яка не горить, має групу горючості НГ.
У них немає токсичності або димоутворення, виділення шкідливих речовин і їх продуктів горіння, це є найяскравішим і дуже важливою перевагою серед решти ринку негорючих утеплювачів для труб. Теплоізоляційні циліндри відрізняються міцністю і особливою довговічністю, витримують тривалі експлуатаційні навантаження без зниження теплозахисних властивостей. Циліндри з мінеральної вати мають особливу стійкість до механічних і хімічних впливів.
У зв'язку з усіма перерахованими вище перевагами, наша базальтова шкаралупа стала одними з найбільш затребуваних теплоізоляційних виробів на вітчизняному ринку утеплювача для труб.

Характеристики мінераловатних циліндрів:

1. Екологічна безпека;
2. Група горючості НГ, кашированні фольгою Г1;
3. Теплопровідність - від 0,037 Вт / мК;
2. Довговічний термін експлуатації і стійкість до біологічних впливів;
3. Зручність монтажу: теплоізоляційні півциліндри швидко монтується в складі системи теплоізоляції трубопроводів, змонтована теплоізоляційна конструкція в короткостроковій перспективі не вимагає термінового ремонту і частого обслуговування.
4. Трудовитрати і трудомісткість знижені до мінімуму, потрібно набагато менше часу і людей на облаштування теплоізоляцією труби, а також високий ритм монтажних робіт по утепленню труб саме базальтовими циліндрами.

Вгору