Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Глибинні насоси для свердловин

Насоси для свердловин

Насос для свердловин, також відомий як занурювальний насос, - це пристрій, який використовується для підняття води зі свердловини на поверхню.

Свердловинні насоси застосовуються в системах водопостачання приватних будинків, котеджів і під час буріння артезіанських колодязів. Їх конструкція передбачає наявність гнучкого шлангу (або спеціальної труби) для транспортування води на поверхню.

Свердловинний насос, розташований на значній глибині, практично не чутний під час роботи.

При виборі свердловинного насоса слід звертати увагу на такі параметри:

  • Потужність
  • Продуктивність
  • Глибину підняття води.

Інтернет-магазин "Гідротер КР" пропонує вам свердловинні насоси від провідних європейських виробників, які відзначаються високими показниками надійності.

Для правильного вибору свердловинного насоса, швидкого та економічного придбання, зателефонуйте в наш call-центр за номером (067) 435 61 80. Також ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Інтернет-магазин "Гідротерм КР" пропонує лише якісні товари відомих брендів із гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України, таких як Київ, Дніпро, Кіровоград, Тернопіль, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Львів, Кривий Ріг, Житомир, Сміла, Черкаси, Донецьк, Дніпродзержинськ, Нікополь, Луганськ, Херсон, Нова Каховка та інші. Ми надаємо найшвидшу доставку і гнучкі умови оплати. Деталі щодо оплати та доставки дивіться на нашому сайті.

Немає товарів

Вгору