Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Засувки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Засувки займають важливе місце серед запірної регулюючої арматури та мають широке коло застосування в різних галузях промисловості, сільського та комунального господарства. Їх простота монтажу та обслуговування, а також доступні ціни роблять їх найбільш популярними серед запірних та регулюючих пристроїв в усьому спектрі арматури.

Види Засувок

Зазвичай завдання щодо придбання засувок ставить інженер-проектувальник. У випадку виходу із ладу старих засувок, завдання виникає для відділу обслуговування та експлуатації. Якщо якість та тривалість служби існуючої засувки влаштовує, то зазвичай обслуговуючий персонал замовляє точно такий же екземпляр. Для правильного вибору засувки необхідно, щоб обрана арматура відповідала функціональним вимогам і дотримувалася вимог безпеки.

 

Компанія Гідротерм пропонує чотири основних види засувок із різних матеріалів:

Чавунні засувки користуються популярністю у комунальному господарстві та використовуються для подачі холодної та гарячої води. Асортимент включає різні номінальні діаметри від 15 мм до 1200 мм. Технічні характеристики чавунних засувок передбачають обмеження температури експлуатації до 225° та тиску до 16 атмосфер. Ці засувки відзначаються низькою вартістю, ремонтопридатністю та тривалим строком служби. На нашому сайті представлені чавунні засувки різних європейських та вітчизняних виробників з різними комплектаціями та якістю, що задовольнять різні потреби. Залежно від застосування різних ущільнювальних матеріалів (метал, каучук, гума), ця запірна арматура може використовуватися при тиску від 2 до 16 бар.

Сталеві засувки можуть працювати при температурі понад 400° та витримувати тиск до 25 атмосфер, що робить їх популярними в галузях промисловості, де використовуються пар, природний газ, нафтопродукти, олія та вода. Недоліками цього матеріалу є знижена стійкість до агресивних середовищ, тому рекомендується використовувати їх тільки у нейтральних середовищах. На сайті представлений великий модельний ряд розмірів від 50 мм до 500 мм та більше.

 

Засувки із латуні застосовуються для трубопроводів невеликих розмірів (від 15 до 50 мм) з муфтовим з'єднанням. Вони можуть працювати при температурі до 130 °С. Цей вид засувок часто використовується у комунальному господарстві для регулювання та перекриття транспортування води, повітря, пари та нафтопродуктів. Матеріал латуні не кородує при контакті з водою, тому він популярний у комунальних мережах.

Конструкції Засувок

Існують чотири основних типи засувок, які загалом прийнято використовувати: засувки із гумовим клином, шиберні, паралельні та клинові. Кожен із цих типів засувок призначений для вирішення конкретних завдань. Розглянемо, в яких випадках варто застосовувати кожний з цих видів засувок.

Клинові засувки.

Найширший вибір засувок цього типу представлений на сторінках нашого інтернет-магазину. Конструкція забезпечує надійне прилягання замикаючого органу до сідел (притискних частин, що відповідають), що гарантує максимальну герметичність. Тому таке обладнання використовується на найвідповідальніших ділянках трубопроводу. Існує кілька видів клинових засувок, відомих за внутрішньою будовою замикаючого пристрою: пружні, двохдискові та жорсткі. Ціна клинових засувок зазвичай трохи вища, ніж у паралельних, через складну конструкцію та високу якість використаного матеріалу.

 

Шиберні засувки.

Цей вид засувок також називають ножовими через схожість замикаючого пристрою на великий ніж. Завдяки своїй конструкції, ніж може розрізати будь-яку неоднорідну масу при закриванні. Тому шиберні засувки популярні в системах каналізації та для перекачування рідин із сипучими домішками і твердими частками. Зазвичай цей тип засувок має обмеження тиску, зазвичай не більше 10 бар, та температури до 110°С. Їх можна знайти в номінальних діаметрах від 100 мм до 400 мм і більше.

Засувки з гумовим клином.

Це один із варіантів клинових засувок. Металевий клин, який опускається, покритий спеціальним гумовим покриттям, яке підвищує герметичність при опусканні. Вони обмежені тиском до 16 атмосфер та температурою до 130°С. Ці засувки використовуються переважно для транспортування холодної та гарячої води та інших нейтральних середовищ. Вони є популярними в комунальному та сільському господарстві. Вони представлені в асортименті вітчизняних та європейських виробників у різних розмірах від 50 мм до 500 мм.

Покупка у Офіційного Дилера

Ми пропонуємо кілька брендів трубопровідної запірної арматури. Як офіційні дилери, ми надаємо офіційну гарантію на цей вид товару. Наші досвідчені менеджери допоможуть вам правильно підібрати засувку, враховуючи необхідні технічні параметри та умови експлуатації. Для вашої зручності на сайті інтернет-магазину Гідротерм створено фільтри, які розташовані ліворуч від товару і включають характеристики доступного обладнання. Ми радимо користуватися цими фільтрами для самостійного правильного підбору обладнання. Будьте уважні до інформації на сторінці товару, де ми намагаємося розмістити всю доступну інформацію про товар, включаючи технічну документацію для вас щодо підбору, монтажу та експлуатації обладнання.

Вгору