Циліндри з базальтового волокна

Теплоізоляція «Шкаралупа», вироблена компанією «Гідротерм», є циліндрами різного діаметру і товщини, які виготовлені і базальтового волокна щільністю 80 кг/м3. Цей матеріал має високі теплоізоляційні властивості та експлуатаційні характеристики.

Поздовжній розріз циліндрів дозволяє використовувати цей матеріал багаторазово без втрати експлуатаційних властивостей.

Для підвищення зносостійкості теплоізоляції нашими фахівцями були розроблені покриття зі склопластику, склотканини, фольги та окожушки (покриття металом), які надійно захищають утеплювач від механічних та хімічних впливів.

Утеплення трубопроводів, ємностей або резервуарів циліндрами з базальтового волокна дозволяє багаторазово використовувати утеплювач без пошкодження при демонтажі.

Область застосування циліндрів із мінеральної вати

 

Циліндри з базальтового волокна застосовуються для утеплення трубопроводів, ємностей і резервуарів, паропроводів, димоходів, теплообмінних апаратів з температурою теплоносія до +450°С і може бути використаний як всередині приміщення, так і зовні.

Доцільність цього теплоізоляційного матеріалу обумовлена тривалим терміном служби, який перевищує експлуатаційний термін традиційних утеплювачів у 5 разів. Це досягається за рахунок технічних характеристик матеріалу та можливості його повторного використання за необхідності ремонту трубопроводу.

Крім того, до переваг утеплювача «Шкаралупа» можна віднести простоту монтажу, що дозволяє значно скоротити час на теплоізоляцію, а також зменшити потребу в людських ресурсах, необхідних для монтажних робіт.

Тепловтрати

Практика показала, що використання утеплювача з базальтового волокна дозволяє скоротити втрати втрати в 3,6 рази в порівнянні з використанням традиційної теплоізоляції з мінеральної вати. Зважаючи на те, що в перший рік експлуатації тепловтрати при ізоляції мінватою становлять 10%, у другий – 30%, а в третій – 45%, то середньорічний рівень тепловтрат становитиме 28%.

Технологія

Мы отказались от традиционной технологии наматывания изолятора на трубу, что позволило исключить необходимость значительных человеческих усилий, и сократить время процесса изоляции. Кроме того, использование «Скорлупы» исключает неравномерность покрывного слоя из-за наложения одного края изоляции на другой.

Ціни

Ціни на скорлупи з базальтового волокна можна подивитися тут

Циліндри з пінопласта

Теплоізоляція для труб із пінопласту у вигляді циліндрів, напівциліндрів та сегментів, що виробляється компанією «Гідротерм», стандартно виготовляється з матеріалу ПСБ 25 діаметром від 16 мм до 500 мм. Під замовлення можемо виготовити із матеріалу різної щільності пінопласту.
Дуже точні геометричні розміри, витримані при виробництві виробу дозволяють точно з'єднувати сегменти один з одним. Шип паз при з'єднанні щільно тримає сегменти між собою до фіксації хомутами.

Циліндри виготовляються методом вирізування із цільного масиву матеріалу за заданими розмірами. Також ми можемо виготовити індивідуальний виріб із пінопласту будь-якої щільності із заготівлі довжиною 1 метра.

Головна перевага циліндрів з пінопласту це його ціна, яка значно нижча за циліндри з мінеральної вати.

До недоліків можна віднести горючість матеріалу, що накладає обмеження у використанні у певних місцях та особливості монтажу та експлуатації, про які розповімо докладніше. Вироби з пінопласту не можна використовувати при прямому попаданні сонячного світла без покривного шару, оскільки при попаданні ультрафіолету матеріал руйнується. Тому в асортименті виробу не тільки без покривного шару, а й фольговані і з різними покриттями (скловолокно, склотканина), які також є захистом від механічних пошкоджень.

Теплоізоляція труб - один із найбільш швидкоокупних заходів, які рекомендують енергоаудитори при обстеженні будівель та споруд, а точніше сказати системи теплопостачання будівлі. Ми тісно співпрацюємо з ОСББ та надаємо вигідні умови співпраці на постійній основі.

Виробництво та монтаж окожушки

Термін служби окожушки близько 50 років і доцільно застосовувати покривний шар для теплоізоляції з листового оцинкованого металу або алюмінію або нержавіючого металу, який прослужить стільки ж довго, як і теплоізоляція труб

ТОВ "Гідротерм" виготовляє, продає та проводить монтаж окожушки для труб (листовий метал покриття теплоізоляції). асортимент нашої продукції включає як стандартні вироби: пряму ділянку, коліно, трійник, заглушку, конус, перехід. Так само можемо виготовити індивідуальний виріб за узгодженими кресленнями: бокс під засувку, сферичне дно ємності та ін.

Виробляємо монтаж теплоізоляції для труб та технологічного обладнання.