Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Электричні водонагрівачі стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, і зараз важко уявити наше існування без наших помічників. Водонагрівачі, або як багато звикли їх називати бойлери, поділяються на проточні та накопичувальні. Окремою позицією є водонагрівачі косвеного нагріву, принцип дії яких полягає в нагріванні води від теплообмінника опалення.

З проточними все просто. Це вода, що проходить через спеціальний циліндр (ТЕН) і миттєво нагрівається. Температура регулюється протоком води, а саме її кількістю. Немає ніяких накопичувальних ємностей. Все відбувається миттєво. Потужність пристрою від 3 кВт і вище. Потребує спеціальної електропроводки. Одна точка водовідбору максимум за потужністю 3 кВт.

Накопичувальний водонагрівач - це ємність металевої циліндричної форми або плоскої циліндричної, де вода нагрівається ТЕНом, що знаходиться всередині ємності в воді. Потужність ТЕНа зазвичай 1,5 кВт, що досить мало. Є моделі з прискореним нагріванням, до яких додається другий ТЕН, зазвичай 1 кВт. Нагрівання води відбувається швидше, але обов'язково враховуйте сечення проводки. Вся маса води нагрівається протягом декількох годин або хвилин (залежно від вибору водонагрівача).

Водонагрівачі поділяються:


- за формою: циліндрична, плоска (плоска), циліндрична вузька (для вузьких ніш)

- Підключення: знизу (стандарт), зверху (під мийкою коли), з боку (іноді потрібно і таке)

- за матеріалом бака: сталь, нержавіюча сталь

- за покриттям бака: емаль - минулий вік, біосклофарфор - краще, нержавіюча сталь - напевне

- управління: механічне - увімкнути, вимкнути, крутити температуру; дисплей - клікати, бачити градуси

- ТЕН мокрий або сухий. Сухий тип безпечніший т.К. абсолютно виключає витік струму несправного ТЕНа.

- та різні гаджети: посріблений ТЕН, збільшений анод, автоматичний захист від витоку електрики, додатковий ТЕН для збільшення швидкості нагріву - все це корисні і потрібні речі, за які доведеться заплатити, але якщо потрібно економити, можна і пренебрігати.

Купити бойлер


Придбати водонагрівач простіше простого. Під час покупки звертайте увагу на гарантійні зобов'язання та сервіс у Вашому місті. Інтернет-магазин "Бульба" пропонує придбати водонагрівачі відомих торгових марок тільки з офіційною гарантією та обслуговуванням у будь-якому великому місті України.

Зараз може настати час змінити старий водонагрівач на новий, більш ефективний і сучасний. Новий водонагрівач не лише зробить ваше життя зручнішим та комфортнішим, але й дозволить зекономити на електроенергії та забезпечить надійний доступ до гарячої води у будь-який час. Придбання нового бойлера - це крок до більш якісного та ефективного способу забезпечення комфорту в вашому будинку.

Вгору