Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Димоходи одностінні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

У даній категорії представлені різні компоненти для димоходів, включаючи труби, подовжувачі, коліна з кутами 45 і 90 градусів, регульовані коліна, трійники, шибери, регулятори тяги, ревізії, лійки, заглушки, дифлектори, іскрогасники, флюгери, грибки, елементи перекриття, закінчення димоходу, кризи, окапники, труби для установки під каміння та радіатори, а також різноманітні кріпильні компоненти, включаючи скоби, хомути, розтяжки та стабілізатори тяги.

Одностінні димарі призначені для виведення димових газів із газових котлів, газових колонок та систем вентиляції приміщень. Вони також можуть використовуватися як гільзи або вставки всередині цегляних димоходів. При цьому важливо, щоб температура відпрацьованих газів не перевищувала 600 градусів Цельсія. Ми пропонуємо одностінні димарі з нержавіючої сталі та оцинковані з різною товщиною стінок, включаючи 0,5 мм, 0,6 мм, 0,8 мм та 1 мм. Для нержавіючої сталі доступні різні марки, такі як aisi 201, aisi 304 та aisi 321.

Особливу увагу варто приділити овальним елементам димарів, які застосовуються при гільзуванні прямокутних димарів. Овальні труби мають ряд переваг, такі як відсутність гострих кутів, що запобігає створенню завихрень, а також збільшує тягу та знижує скупчення сажі. Виготовляючи їх на заводі, ми забезпечуємо точні та герметичні з'єднання між елементами. Овальні елементи димоходів доступні в різних марках нержавіючої сталі та товщинах стінок, включаючи 0,5 мм, 0,8 мм та 1 мм.

Наші досвідчені менеджери в інтернет-магазині готові допомогти вам вибрати відповідні димарі, ґрунтуючись на особливостях вашого опалювального обладнання. Ми гарантуємо, що відповімо на всі ваші запитання та запропонуємо вигідні варіанти. При замовленні декількох виробів ми також надаємо знижки та можливість часткового або повного покриття вартості доставки. Не соромтеся зв'язатися з нами зараз.

Вгору