Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Самовсмоктуючі насоси

Насоси для підвищення тиску

Шукаєте можливість придбати насос для системи водопостачання за доступною ціною? Це легко здійснити завдяки інтернет-магазину "Гідротерм КР"! Ми готові допомогти вам зробити правильний вибір.

У вже існуючій системі водопостачання вашої квартири чи будинку може виникнути проблема з недостатнім тиском води, що призводить до мінімального потоку води з крану. Це може ускладнювати роботу газової колонки або електричного водонагрівача (бойлера), оскільки цим пристроям потрібен високий тиск води.

Для вирішення цієї проблеми використовують насоси для підвищення тиску, які створені для підвищення тиску в системі водопостачання. Побутовий насос для підвищення тиску має невеликі розміри і легко монтується на трубу системи водопостачання.

На пасажирському насосі для підвищення тиску є два режими роботи: ручний (насос увімкнений постійно) та автоматичний (ввімкнення та вимкнення насоса здійснюється за допомогою датчика потоку води). Режим автоматичної роботи є більш ефективним, оскільки він захищає насос від поломок.

В інтернет-магазині "Гідротерм КР" ви знайдете насоси для підвищення тиску від відомих торгових марок, таких як Wilo (Віло) та Aquatica (Акватика).

Без сумніву, з нами ви зробите вигідну покупку! Купити насос для підвищення тиску з необхідними параметрами в інтернет-магазині "Гідротерм КР" займе всього декілька хвилин. Для цього достатньо зателефонувати до нашого call-центру за номером (067) 435 61 80. Також ви можете залишити заявку на нашому веб-сайті.

Інтернет-магазин "Гідротерм КР" пропонує лише якісні товари від відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України, включаючи Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Смілу, Черкаси і багато інших. Ми також надаємо швидку доставку.

Немає товарів

Вгору