Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Котли електричні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Особливості електрокотла.

Встановлення електричного котла - розумне рішення, особливо відсутність подачі газу до опалюваного приміщення. Переваги електричного котла порівняно з газовим або твердопаливним включають в себе:

- порівняно невелика ціна;

- безшумна робота;

- відсутність димохіду;

- не потребує окремої кімнати;

- компактні розміри обладнання.

Недоліки електрокотлів.

До недоліків можна віднести вартість експлуатації. Вартість 1 Гкал, виробленої електричними нагрівачами, найбільша серед конкурентів (тверде паливо, газ).

Принцип роботи електрокотла.

Принцип роботи електричного котла ґрунтується на перетворенні електричної енергії в теплову. Для роботи електричного котла потрібна лише лінія електропередачі.

Переваги електрокотла.

Очевидною перевагою електрокотла перед твердопаливними котлами та котлами на рідкому паливі, які потребують дозаправки. Залежно від способу нагрівання води, електрокотли поділяються на 3 види: - ТЕНові - електродні - індукційні. У ТЕНових котлах для нагріву теплоносія застосовується спіраль - ТЕН. При проходженні струму через ТЕН він нагрівається, і передає тепло циркулюючій воді в контурі, яка в свою чергу надходить до радіаторів. Електродні котли з'явилися в продажі відносно недавно. Вони нагрівають безпосередньо теплоносій (воду), без нагрівального елемента. Електроди котла створюють електричне поле, в якому вільні іони теплоносія (води) починають коливатися, зіткнюватися, в результаті чого виділяється тепло.

Ця технологія має недолік: іони в процесі взаємодії з електродами руйнують їх. Тому з часом електроди підлягають заміні. Усередині індукційного котла знаходиться індуктивна котушка, що створює змінне магнітне поле. Метал нагрівається за рахунок перемагнічування і передає тепло теплоносію (воді.) Всі сучасні електричні котли мають високий КПД, безшумні, екологічно безпечні.

 

Купити електрокотел.

Якщо ви вирішили організувати основне опалення свого приміщення за допомогою електрокотла, потужність опалювального обладнання слід розраховувати за втратами тепла приміщення. Краще, щоб цим займалися проектувальники. У середньому, незігріте приміщення споживає тепла на 10 м.кв - 1 кВт теплової потужності. Тобто, наприклад будівля 100 м.кв - потрібно 10 кВт електричний котел.

 

Електрокотел як додаткове джерело тепла.

Іноді електрокотел вбудовують в систему опалення, як додаткове. Наприклад твердопаливний або газовий котел несе основне навантаження, а електрокотел підключається або вночі, коли тариф на електроенергію знижується) або використовується для того, щоб не вийти за ліміти (наприклад газові ліміти).

 

Потужність вводу для електрокотла.

Дуже важливо при виборі електричного котла враховувати потужність електричного вводу. Якщо потужності не вистачає, Вам необхідно буде спочатку вирішити питання її збільшення.

Однофазні та трьохфазні електрокотли.

Електрокотли бувають однофазні (220В) потужність до 6 кВт і трьохфазні, потужністю від 9 до 100 і більше кВт. Управління механічне перемикання між ступенями потужності або електронне. Імпортні котли, як правило, мають вбудований насос і розширювальний бак. Вітчизняні практикують базові моделі котлів випускати без додаткових опцій з можливістю комплектації всіма необхідними елементами.

Асортимент електрокотлів.

Інтернет-магазин "Гідротерм" є представником вітчизняних та імпортних виробників електричних котлів і можете бути впевнені, що придбоваєте у нас якісний, надійний, безпечний, сертифікований електрокотел з гарантією від виробника. Телефонуйте і ми запропонуємо Вам кращу ціну

Вгору