Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насоси для колодязів

Придбати надійне та довговічне обладнання для забезпечення водою системи водопостачання є однією з найбільш важливих та відповідальних задач. Якщо джерело води - це резервуар або колодязь, то без свердловинного насоса це необхідно важко уявити!

Інтернет-магазин «Гідротерм КР» готовий пропонувати вам найкращу якість обладнання за оптимальними цінами.

Свердловинні насоси використовуються для перекачування чистої води з колодязів та резервуарів у побутових та промислових цілях.

Придбати свердловинний насос можна, підбираючи його за параметрами. Важливо знати діаметр свердловини, і діаметр насоса повинен бути на 2-3 см менший за діаметр свердловини. Також необхідно знати глибину свердловини, відстань від свердловини до місця водоспоживання, висоту крайньої точки водоспоживання та очікувану витрату води.

Для замовлення та отримання консультації щодо вибору обладнання, наявності, умов оплати та доставки, просто зателефонуйте до нашого call-центру за номером (67) 435 61 80. Дійте зараз без зволікань!

Інтернет-магазин "Гідротерм КР" пропонує тільки якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України, включаючи Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Смілу, Черкаси,  та інші. Ми гарантуємо найшвидшу доставку і привабливі умови оплати.

Немає товарів

Вгору