Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ємності вертикальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вертикальні пластикові ємності для зберігання води є незамінними в ситуаціях, коли може відсутній доступ до водопостачання. Ці корисні контейнери необхідні як на дачі, в котеджах, офісах, так і в будь-якому житловому приміщенні. Вони призначені для зберігання води як для пиття, так і для господарських потреб, особливо в критичних ситуаціях.

       В нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент вертикальних пластикових ємностей. Ми пропонуємо ємності різних об'ємів, починаючи від 60 літрів і закінчуючи 20 000 літрами.

     Ці контейнери можуть використовуватися для зберігання не лише води, але також пального, олії, кислоти, добрива, різних хімічних речовин, питної і технічної води, а також сипких матеріалів. Вони також підходять для зберігання харчових продуктів, зберігаючи смакові та поживні властивості. Ці контейнери доступні в різних формах, що враховують розміри приміщення, включаючи високі, тонкі моделі і низькі, міцні контейнери. Крім того, вони представлені в білому, блакитному, зеленому та чорному кольорах.

     Ці ємності зазвичай стійкі до морозу і витримують вплив ультрафіолетових променів, що робить їх ідеальними для зовнішнього використання.

     Кожен контейнер комплектується кришкою діаметром від 320 мм до 500 мм і має штуцери для відведення води або інших рідин. Ви можете обладнати їх різними клапанами, отворами, а також приєднувати насоси та інше обладнання за необхідності.

 

    Характеристики ємностей.

Ці контейнери бувають одношаровими, двошаровими або трьошаровими.

   Зазвичай зовнішній шар виготовлений з поліетилену синього кольору, який витримує ультрафіолетове випромінювання, забезпечуючи стійкість контейнера.

   Внутрішній шар зазвичай виготовлений з білого або блакитного поліетилену, придатного для контакту з продуктами та питною водою.

Поліетилен містить ультрафіолетові стабілізатори, які запобігають впливу сонячних променів на воду. Ємності бувають легкими з тонкими стінками або міцними з товстими стінками, вибір залежить від потреби.

       Наші ємності виготовляються методом ротаційного формування, використовуючи сучасне європейське обладнання, і проходять обов'язковий контроль якості на всіх етапах виробництва. Ми пропонуємо ємності виготовлені з різних видів сировини: від первинної до сировини з додаванням переробленого поліетилену. Товари з вторинною сировиною доступні за більш прийнятною ціною. Вся наша продукція має офіційний сертифікат в Україні.

       Наш інтернет-магазин надає гарантію на всі продані товари.

 

     Особливості наших вертикальних ємностей:

    • Наши ємності легкі та зручні для транспортування завдяки їхній малій вазі.

    • Вони придатні як для використання в приміщеннях, так і під впливом сонячного світла та температур від -20°C до +60°C.

    • У нас є повний спектр обсягів та форм ємностей, задовольняючи всі потреби покупців.

    • Ми пропонуємо доступні ціни, які нижчі, ніж у металевих ємностей.

    • Наші ємності виготовлені з поліетилену, що відзначається стійкістю до рідин, які зберігаються в них.

    • Час експлуатації наших ємностей становить близько 50 років.

    • У випадку одношарових ємностей, ви можете з легкістю спостерігати рівень рідини всередині.

    • Наші ємності мають великі кришки, що полегшує процес очищення внутрішніх поверхонь.

    • Ми передбачаємо штуцери та можливості встановлення поплавців та іншого обладнання.

 

     Рекомендації щодо використання:

    • Перед покупкою ємності, будь ласка, враховуйте габарити приміщення та розмір дверей.

    • Поверхні, на яких планується розмістити ємності, мають бути твердими та рівними.

    • Поліетиленові ємності не можуть працювати під тиском і їхні кришки не повинні закриватися герметично.

    • Одношарові ємності найкраще використовувати всередині приміщень, тоді як двошарові ємності можна розміщувати як в приміщеннях, так і на вулиці. Темний колір матеріалу і гладкі внутрішні поверхні запобігають цвітінню води при підвищеній температурі.

    • Будь ласка, не зберігайте вибухонебезпечні та легкозаймисті рідини у поліетиленових ємностях.

    • Під час низьких температур воду слід виводити з ємності.

        Надаємо зручні умови доставки, незалежно від обраного місця – об'єкта або будь-якого міста України. Ми гарантуємо перевірку товару, надійну упаковку і своєчасну доставку до транспортної компанії, що дозволить Вам отримати товар цілим та безпечним наступного дня.

 

  Ми – перевірена компанія, з 2003 року платники ПДВ. Наші товари офіційно імпортовані в Україну, тож будете впевнені у правильності, своєчасності реєстрації ПДВ та інших бухгалтерських документів.

      Для зручності покупців ми постаралися відобразити всі суттєві технічні характеристики товарів, що представили їх у фільтрах, які розташовані зліва в каталогах товарів і на картках товарів. Ви можете користуватися ними для швидкого сортування потрібної номенклатури.

      Силами свого відділу логістики доставляємо товар Києвом та прилеглими містами та селищами. За допомогою спеціалізованих фірм відправляємо товари до Тернополя, в Чернігів, Черкаси, Харків, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Житомир, Вінниця, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Дніпро, Миколаїв, Суми.

    

Вгору