Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Конвектори газові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Відмінності між газовим конвектором та газовим котлом

Основна відмінність між газовим конвектором та газовим котлом полягає у тому, що конвектор нагріває повітря в приміщенні за допомогою тепла від згоряння газу, а не рідини. Для роботи конвектора не потрібна складна опалювальна система, така як труби, радіатори, насоси опалення чи димохід. Однак для опалення кожного окремого приміщення потрібно встановити окремий газовий конвектор та підключити його до джерела газу.

Принцип роботи газового конвектора

Робота газового конвектора ґрунтується на фізичному явищі конвекції - переміщенні шарів газу при зміні його температури.

Повітря в приміщенні протікає через теплообмінник конвектора за рахунок конвекції: нагріваючись у теплообміннику, повітря стає легшим і піднімається вгору. Холодне, важке повітря знаходиться внизу і нагрівається в першу чергу. Зазвичай газовий конвектор монтується поблизу вікна ближче до підлоги. Газові конвектори мають свої переваги та недоліки.

Переваги газових конвекторів

Переваги:

  • Безперервна робота
  • Можливість підтримувати задану температуру повітря в приміщенні
  • Стійкість до замерзання
  • Можливість встановлення в будь-якому приміщенні, без обмежень за площею
  • Простота монтажу

Недоліки газового конвектора

Недоліки:

  • Можливість опалення лише одного окремого приміщення
  • Некомпактність та великі габарити (у порівнянні з водяними радіаторами опалення)
  • Неможливість використовувати для нагрівання води (як газові двоконтурні котли)

Для вибору газового конвектора необхідно розрахувати потужність, яку витратить опалювальний пристрій, щоб обігріти приміщення заданої площі.

У інтернет-магазині "Гідротерм Кривий Ріг" конвектори представлені вітчизняними торговими марками "Ужгород" (завод "Конвектор") та "Житомир" (ТОВ "Житомиртепломаш"), з потужністю від 2,5 до 6 кВт.

Щоб отримати детальну інформацію про газові конвектори, а також замовити та дізнатися про способи доставки, звертайтеся до оператора нашого call-центру за номером (096) 37-99-802.

Купівля газового конвектора

Купівля газового конвектора в інтернет-магазині - це просто. Дзвоніть, пишіть, оформляйте замовлення. Ми відправляємо товар по всій території України. Купуючи у нас, ви гарантовано отримаєте якісний продукт за доступною ціною та в найкоротший термін.

Купити газовий конвектор

Купівля газового конвектора в інтернет-магазині - це просто. Дзвоніть, пишіть, оформляйте замовлення. Ми відправляємо товар по всій території України. Купуючи у нас, ви гарантовано отримаєте якісний продукт за доступною ціною та в найкоротший термін.

Вкладення у газовий конвектор - це вкладення у затишок та комфорт вашого будинку чи офісу. Завдяки його простому монтажу та надійності ви зможете насолоджуватися теплом у приміщенні за короткий час. Оберіть свій ідеальний газовий конвектор вже сьогодні та насолоджуйтеся затишком у вашому приміщенні!

Вгору