Криворожан має унікальний шанс втілити європейський підхід в енергозбереженні, коли економить кожна окрема родина.
Вперше у Кривому Розі запускається проект Громадський бюджет. Громадським організаціям та благодійним фондам надається можливість реалізувати соціально значущі проекти за підтримки місцевого бюджету. Криворіжці самі виберуть найцікавіші для них проекти за допомогою онлайн-голосування на сайті Міськради http://gb.kr.gov.ua/ або заповнивши анкету в інституті розвитку міста за адресою вул. Димитрова 30. (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код)
Представляємо Вашій увазі проект Громадської організації «Гріненерджі» – Криворізький консультаційний центр з питань енергозбереження.
Ви живете у приватному будинку. Оплата за енергоносії суттєва для Вашого сімейного бюджету чи Ви заощаджуєте на комфорті? Ви готові займатися енергозбереженням свого будинку, але не знаєте, з чого почати?
Ви живете у квартирі. Температура взимку в приміщенні не комфортна і Вам доводиться вмикати електронагрівачі? Ви утеплилися та не відчуваєте результатів? У Вас знижено вологість, порушено вентиляцію та з'явився грибок?
Ви створюєте або створили ОСББ. Зіткнулися з безліччю питань, пов'язаних з експлуатацією будинку та інженерних мереж? Готові упорядковувати несучі конструкції та комунікації? Ви бажаєте скоротити витрати на енергоспоживання? Вам потрібна консультація юриста?

Нашим проектом «Криворізький консультаційний центр з питань енергозбереження» передбачено створення постійно діючого офісу – виставкового центру із зразками енергозберігаючого обладнання, лекційного залу для проведення навчання та консультацій з тематичних питань. Ми плануємо залучити до співпраці кваліфікованих фахівців – консультантів у сфері енергозбереження, юристів, які нададуть Вам безкоштовну консультацію з профільних питань. Наша мета – надати Вам повну та достовірну інформацію з питань економного енергопортоблення, у тому числі через засоби масової інформації - телебачення, газети, випуск методичних рекомендацій з енергозбереження в приватних будинках, квартирах, ОСББ.
У роботі Консультаційного центру передбачено безкоштовні заходи:
- групові та індивідуальні семінари, консультації для мешканців міста;
- Проведення енергоаудитів, тепловізійного обстеження муніципальних будівель, ОСББ та приватних будівель;
- допомога в оформленні документів для грантів та кредитування енергозберігаючих заходів із відшкодуванням коштів з боку держави;
- юридичні консультації щодо створення ОСББ, юридичний супровід діяльності ОСББ (договори з постачальниками послуг, боротьба з неплатниками);
- інформування ОСББ щодо програм допомоги від міста та держави, гранти…
Для популяризації споживання сонячної енергії ми пропонуємо встановити у громадських місцях «сонячне дерево» для заряджання мобільних телефонів та гаджетів.
Шановні мешканці Кривого Рогу! Консультаційний центр з питань енергозбереження може розпочати своє існування вже у 2016 році лише за Вашою допомогою. Не полінуйтеся, проголосуйте за цей проект на сайті міськвиконкому http://gb.kr.gov.ua/ або зайдіть до Інституту розвитку міста (вул. Димитрова 30 (Укртелеком)) та заповніть анкету (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код). Тільки від Вас залежить фінансування проекту. Вигоду отримає кожен мешканець Кривого Рогу.

067-522-59-77