ВИДИ І ВАРТІСТЬ ЕНЕРГОАУДИТУ
Як відомо, перед впровадженням енергозберігаючих заходів необхідно провести енергоаудит об'єкта, на якому впроваджуватимуться енергозберігаючі заходи.
Мета енергоаудиту - визначити основні енергетичні втрати та запропонувати енергозберігаючі заходи, які необхідні для впровадження.
Наша фірма виконує три види енергоаудитів, що відрізняються за глибиною проведення обстежень, розрахунків, точності прогнозів.
Найдешевшим, але не менш цінним є експрес-енергоаудит.

ЕКСПРЕС-ЕНЕРГОАУДИТ
Він, в основному, застосовується для приватних будинків, малих підприємств, підприємств комунальної сфери, будівель, що окремо стоять, виробництв. Часто застосовується визначення очевидних заходів, які допоможуть знизити енергоспоживання. На цьому етапі також буде визначено найбільш енерговитратні ділянки, технології.
При експрес-енергоаудиті будуть запропоновані основні заходи щодо економії енергії, але без детальних розрахунків.
Вартість експрес-енергоаудиту від 2500 грн. до 5000 грн.

ЕНЕРГОАУДИТ
Більш детальне обстеження систем теплопостачання, електропостачання, водопостачання, підприємства. Розробка енергозберігаючих заходів із зазначенням рівня витратності та терміну окупності кожного з них. На даному етапі буде визначено обґрунтованість техніко-економічних показників.
Вартість енергоаудиту від 5000 грн. до 10000 грн.

ПОВНИЙ ЕНЕРГОАУДИТ
Такий енергоаудит – оптимальне рішення для великих підприємств. Передбачається використання різних приладів для вимірювання параметрів різних систем. Порівнюється витрата енергії з нормами та стандартами. Намічаються енергозберігаючі заходи з детальним розрахунком термінів окупності.
Вартість повного енергоаудиту від 10 000 грн.
067-522-59-77 Сергій Олександрович