Такі оболонки ємностей, як правило, ми виготовляємо та одразу монтуємо.
Оцинкований окожушка.
Завжди на складі нашого підприємства маємо в бухтах оцинковування завтовшки 0,45 мм, 0,5 мм. Часто вироби такої товщини задовольняють потреби. Але не рідко великі діаметри трубопроводів виготовляємо з оцинкованої сталі 0,7 мм. Ми використовуємо лише імпортне оцинкування (Словаччина, Туреччина).
Алюмінієва окожушка.
Кожуха захисні виготовляємо із алюмінієвого листа різної товщини за заявкою заказника.
Нержавіюча окожушка.
Цей вид виробів має естетичний вигляд і зазвичай застосовується під час виробництва продуктів харчування. Існує безліч видів нержавіючої сталі, тому ми закуповуємо її тільки на замовлення.
Перевага металевої окожушки.
Насамперед це максимальний захист теплоізоляції. На сьогоднішній день термін служби теплоізоляції трубопроводів, ємностей та іншого технологічного обладнання може досягати 30-50 років і було б не розумно використовувати для цього якісного утеплювача покривний шар із меншим терміном служби. Металевий кожух – саме той матеріал, який прослужить без зміни своїх технічних характеристик багато років. По-друге – це ідеальний зовнішній вигляд та промислова естетика.
Усі вироби готові до монтажу. Мають прозиговані поверхні. Фасонні вироби, такі, як трійники, відводи, переходи з діаметром на діаметр попередньо зібрані і при самостійному монтажі Вам доведеться просто потрапити в готові отвори для остаточного складання.
З питань виконання робіт та виготовлення виробів звертайтесь до керівника напряму за тел. 097-418-12-46 Сергій