Справжня притча.
Дзвоню на завод, говорю з директором. Пропоную теплоізоляцію для труб власного виробництва. Директор каже, що в нього гол. інженер або енергетик у кабінеті, і відразу запитує у підлеглого утеплені труби на довіреному йому об'єкті. Відповідь однозначна: "Так, все утеплено!". Відчуваю, що розмова може зараз закінчитися, питаю: Чим теплоізольовані труби? Питання переадресовується гол. інженеру і чую відповідь у трубці: "Рубероїдом!". Завіса. Кінець. Історія реальна, не вигадана.
У наш час злочинна недбалість дозволяти керівнику так не дбайливо ставитися до енергоресурсів.
Я не втомлюсь стверджувати, що циліндри з базальтового волокна – ідеальне рішення для теплоізоляції труб опалення. Термін служби більше 25 років Протягом усього терміну експлуатації немає усадки матеріалу, він не змінює своїх технічних характеристик. Покривний шар рекомендую - листове залізо (окнажницю). Оцинкований лист, нержавіюча сталь, алюмінієвий лист. Застосовувані раніше матеріали для покривного шару теплоізоляції, такі як склопластик, руберойд та інших тканинно-паперових матеріалів по бідності було виправдано ще й тим, що термін їхньої служби був якраз не більше корисного терміну служби теплоізоляції, яка стискалася в розмірі і втрачала свої характеристики.
Циліндри ТОВ "Гідротерм" виготовляє з базальтового волокна густини 75 кг/м.куб. Виробляються безз покривного шару та з покривним шаром з алюмінієвої фольги (готові до встановлення та експлуатації всередині приміщення). Це оптимальне рішення.
Щодо самих циліндрів. Виробляємо з базальтового волокна Ізовол та Техноніколь. Якість не гірша, а в деяких моментах краща за імпорний Роквул і Парок. Щільність 75,80 кг/куб обрана як оптимальна (ГОСТ 23208-83).
Циліндри виробництва Криворізької фірми "Гідротерм" мають довжину 1000 мм.
Діаметр та товщина теплоізоляції на замовлення.
Термін виготовлення 1-2 дні.
Доставка у будь-яке місто України.
Докладніше тут http://basalt-pipe.com/
Виробляємо циліндри 5 років. Спочатку нашу продукцію купували лише "обізнані" керівники, побачивши цю продукцію за кордоном. Доводилося доводити та переконувати платити набагато більшу суму за теплоізоляцію труб, ніж традиційним методом. Згодом, конкуренція, попит, що підвищується, і масовість виробництва призвели до незначної різниці між сучасним способом утеплення труб і "як-небудь на пару років". Якість продукту та ефект від застосування з лишком перемагають старі технології.
Іноді ще доводиться доводити доцільність застосування циліндрів замість, по-старому, матів базальтового волокна малої щільності (від 35 кг\куб до 50 кг\куб), про щільність в 15 кг\куб взагалі мовчу. Серед доводів на користь циліндрів:
- Зручність монтажу. Бригада з двох людей зробить у 5 разів більше, ніж традиційним способом монтажу рулонного базальтового волокна або у вигляді плит. Вартість людини в нашій країні зростає з кожним роком і роль продуктивності праці збільшується;
- безвідходність. Немає некомерційного залишку з рулону чи плити;
- наявності "замку" на стику напівциліндрів та сегментів для запобігання містку холоду;
- Щільність тут на нашому боці. Після монтажу циліндрів та покриття покривним шаром не змінюється товщина теплоізоляції у місцях здавлювання дротом;
- у процесі експлуатації циліндри виробництва ТОВ "Гідротерм" не змінюють своїх геометричних розмірів. На відміну від рулонного базальтового волокна малої густини, для компенсації чого треба спочатку закладати підвищену товщину теплоізоляції, іноді подвійну, що наближає їх до вартості циліндрів;
Окрім виробництва циліндрів з 2012 року наше підприємство успішно освоїли новий для нас напрямок - виробництво "окожушки" з листового металу та створення повноцінної ділянки монтажу теплоізоляції та покриття листовим металом. Нам справді є чим пишатися. Ми не скромні. Партфоліо наших робіт та рекомендації наших замовників ми високо цінуємо. І все це за українськими цінами.